Pomoc prawna dla zadłużonych

Oferujemy pomoc w wyjściu z długów dla osób i firm z Krakowa

Kancelaria Kucharski Ruman Mikuła to zespół zaufanych prawników, którzy od lat zajmują się sprawami związanymi z zadłużeniem osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Pomoc obejmuje pełen zakres usług prawniczych począwszy od porad prawnych poprzez sporządzanie pism, wniosków a także udział w sprawach sądowych jako pełnomocnicy procesowi. Dotychczasowe doświadczenie Kancelarii pozwala na dokładne określenie ryzyka w każdej ze spraw. Pomoc często polega na uświadomieniu Klientowi, że jego sytuacja nie jest bez wyjścia i przeprowadzenie go przez gąszcz procedur prawnych.

Nasza oferta skierowana jest głównie do osób i firm z małopolski. Spotkania odbywają się w Kancelarii w Krakowie przy ul. Szafera 7/33. W takcie procesu oddłużania we współpracy z Kancelarią Klient otrzymuje pełne wsparcie i dostęp do informacji. Kontakt z Klientem może odbywać się także zdalnie, szczególnie w sytuacji braku możliwości osobistego stawiennictwa.

Pomagamy osobom zadłużonym pozbyć się długów w sposób zorganizowany i zaplanowany. Upadłość konsumencka oraz oddłużanie, ochrona majątku dłużnika to pojęcia z którymi spotykamy się na co dzień. Nasi Klienci otrzymują pomoc na etapie sprawy sądowej jak również w sprawach poza sądowych. Kontakt z naszą Kancelarią jest możliwy telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty e-mail: kancelaria@krsc.pl

Wszelkie szczegóły dotyczące odpowiednich procedur i możliwości jakie ma Klient określane są po odbyciu spotkania. Na spotkaniu Klient przedstawia w sposób szczegółowy swoją sytuację związaną z zadłużeniem. Prawnicy naszej Kancelarii dobierają odpowiednią formę pomocy dla danej osoby. Klient uzyskuje pełną wiedzę oraz wybór co do możliwych środków prawnych do wykorzystania.